Kurumsal
HAKKIMIZDA :


       
Başaran gübre limited şirketi 2011 yılında Antalya ili Konyaaltı ilçesi Sarısu mevkiinde faaliyete başlamıştır. Yıllık ithal kapasitesi 30,000 TON olan tesisimizin depolama kapasitesi 15,000 TON dur. Şirketimiz, yurt dışından doğrudan gübre ithalatı yapmaktadır.

İthal edilen gübreler yurtiçinde başta Antalya ili ve ilçeleri olmak üzere Uşak, Burdur, Isparta, Konya, Muğla, Denizli ili ve ilçelerine pazarlanmaktadır.  

Anılan bu gübreler, yurt içine bayilerimiz kanalı ile pazara sunulduğu gibi, Pankobirlik, Antbirlik, çeşitli Fabrikalar ve TİGEM gibi kuruluşlar tarafından alınarak Yurt sathında Türk Tarımının hizmetinde kullanılmaktadır. 

Tesisimiz, Antalya limanına 1 km uzaklıkta olup, toplam alanı 11,000 m2 den oluşmaktadır.4,500 m2 kapalı alana sahip olan tesisimizde depolama alanı, paketleme sahası, idare binası mevcuttur. Bu durum beraberinde sorunsuz ve hızlı sevkiyatı sağlamaktadır. 

 

 

Misyonumuz :

     Türk Tarım sektörüne fayda sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında gübre
 ithal etmektir.

 

Vizyonumuz :

     Gübre sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile çiftçilerimize çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, çiftçi ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.
 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ :  

  • Türk Çiftçisini gübre kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek.
  • Her zaman güvenilir bir firma olmak.
  • Tarım sektörüne  kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla ürünü piyasaya sunmak.
  • Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin bilgi ve tecrübe seviyesini artırmak.
  • Tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak istenen kalite seviyesindeki hammaddeleri en ucuz şekilde temin etmek.